overlay

Sağlık Müdürlüğü'nde Devir Teslim

  • haber151_kapak.JPG
  • haber151_1.JPG

     

     Yaklaşık bir yıldır Sağlık Müdürlüğü vazifesini yürüten Dr. Metin ÖZTÜRK, görevini Op. Dr. Ömer SOBACI’ya devretti.

     Makam odasında düzenlenen törene Dr. Ahmet BARIŞ, Sağlık-Sen Şube Başkanı Ahmet SAATCI ve bazı sağlık yöneticileri de katıldı.

     Törende görevini devreden Metin ÖZTÜRK’e, Sağlık Müdürü Ömer SOBACI tarafından çiçek ve hediye takdim edildi.

ÖZTÜRK’TEN SOBACI’YA BAŞARI DİLEĞİ

    Çorum’da yaklaşık bir yıldır Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Dr. Metin ÖZTÜRK, “Devlette devamlılık esastır. Bu zamana kadar sağlık teşkilatında gece-gündüz hizmet ettik. Bundan sonra ne görev tevdi edilirse aynı şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

 ‘SAĞLIK HİZMETLERİNDE EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM’

    Sağlık Müdürü Op. Dr. Ömer SOBACI, “Vatandaşlarımız, sağlık hizmetlerinin en iyisine layık” diyerek yeni dönem hedeflerine ilişkin ipuçları verdi.

   Sağlık hizmetlerinin bir ekip işi olduğunu vurgulayan Ömer SOBACI, “Çorum’da yaptığı hizmetlerden dolayı Müdürümüz Metin ÖZTÜRK Bey’e teşekkürü bir borç biliyorum. Bundan sonraki yaşamında da kendisine başarılar diliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

    SOBACI, “Türkiye, sağlıkta dönüşümde önemli mesafe kat etti. Bu konuda biz de elimizden geleni yapacağız. Bu bir ekip işi. O nedenle arkadaşlarımızla birlikte sağlık hizmetlerini daha üst seviyeye getirmek için gece-gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımız, sağlık hizmetlerinin en iyisine layık. Bu göreve gelmemde yardımcı olan Bakanımıza, Valimize, milletvekillerimize, siyasi liderlere, dost ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah utandırmasın.” diye konuştu.

     Konuşmasının ardından Dr. ÖZTÜRK’e çiçek ve hediye veren Sağlık Müdürü SOBACI, kendisini aracına kadar uğurladı.